• MAGOR RACE

    MAGOR RACE JE KAŽDÝ ROK SE OPAKUJÍCÍ SERIÁL EXTRÉMNÍCH PŘÍRODNÍCH ZÁVODŮ, KTERÉ POŘÁDÁ M4GOR EVENTS A SELF DEFENSE DIVISION, Z.S.

Magor Race se odehrává na severu naší krásné země konkrétně v Ústí nad Labem, Babinách u Tašova a Děčíně.

DOKAŽ SI, ŽE NA TO MÁŠ!

Přijď si vyzkoušet svoji fyzickou kondici, najít svoje limity, vypotit litry potu a poprat se s čistou přírodou. Cílem závodu není vyhrát, ale překonat trať a doběhnout do cíle bez úhony se slovy „Jsem Magor“.

KDO SE MŮŽE ZÚČASTNIT?

Kdokoli, kdo si chce dokázat, že na to má, ověřit si svoje fyzické limity nebo se jen pobavit se stejně smýšlejícími lidmi. Podmínkou je řádná a včasná registrace. V případě osob mladších 18 let je nutný souhlas zákonných zástupců.

PŘIJĎTE FANDIT!

Nezvládnete to? I tak se na nás přijďte podívat a povzbudit své přátele a kamarády.

Tvůrci MAGOR RACE

Láďa Šimek

Praotec Magor Race

Nikdo mu z našeho kolektivu neřekne jinak než Ladzi, Šimi a Magore. Na závodech ho bezpečně poznáte podle jeho specifických ramínkových plavek s proužky z 50.let.  Ladzi je milovník extrémních sportů a žádná výzva pro něj není dost velká. Uběhl Maratony na Rejkjaviku, Lochmes v Evropě, Grónsku, Velikonočních ostrovech, Velké Čínské zdi, Viktoriiných vodopádech, Antarktidě, Severním pólu a mnoho dalších.  Ladzi je člověk s velkým srdcem, který jde do všeho po hlavě a s nadšením! Podporuje velkou měrou charitativní aktivity a pokud je to účelná pomoc, nikdy neřekne „ne“. Přál bych Vám ho vidět, když v terénu vybíráme trasy závodu…furt ho člověk musí brzdit, protože co kilometr, to nápad, jak to udělat ještě horší. Jinak je to celkem sympatickej kluk se smyslem pro humor, skvělej člověk a kamarád!

Daniel Rážek

Dirigent Magor Race

Dan je nejčastěji k vidění při dirigování plesů, firemních eventů a rozluček se svobodou. Magor Race je pro něj ventil a relax po náročné večírkovo-plesové sezóně. Moc informací o sobě nesděluje, povahou je spíše introvert, ale tuhle o sobě poskytl rozhovor pro místní kulturní oběžník EnterUL. Ve volném čase rád  navštěvuje rockové koncerty, brnká na kytaru, lyžuje, chalupaří, chodí na houby a než, aby běhal a někam se honil, raději jezdí na mašinách – má oblibě Café Racery a stroje od Harley-Davidson. Ačkoliv má stroj s obsahem 1300 ccm, je to krajinkář a spíš se při jízdě kochá. U Magora má na starost guerilla marketing, distribuci vstupenek, lidské zdroje, dodavatele a prostě to, aby všechno klaplo.
Řídí se heslem: Vy běžíte, my makáme!“

Martin Drhovský

Převozník Magor Race

Martin DRHY Drhovsky, alias Převozník Magor Race. Zatímco se zraky účastníků i diváků upírají na start, o pár desítek metrů dál číhá v kanoi Převozník. Jeho zásah dle statistik pomohl každému 11tému účastníkovi. Tenhle chlapík je srdcař každým coulem. I když vypadá, jako když mají na Mírově vycházky, tenhle milovník stromů a vůbec všeho co roste je nedílnou částí realizačního týmu.

Poznávací znamení: Jeho nakažlivý smích se nese řekou až ostatní obojživelníci vyklízejí stanoviště…

Jirka Omaník

Příznivec Magor Race

Jirka, v civilu někdy známý pod jmény George nebo Omis, je muž mnoha tváří. Mnozí ho znají jako magora pobíhajícího při organizaci Magor Race, jiní jako tvrďáka a frontmana skupiny Self Defense Division. Má ale taky další tvář – dobráka, když pomáhá postiženým dětem, nebo jen tak dělá dobré skutky, jako je oprava vojenských pietních míst apod. Vše co dělá dělá s absolutním nasazením, kdybyste ho viděli hrát Xbox, měli byste o něj obavy. Ještě nebezpečnější je ale to, co se odehrává v jeho hlavě. Napadají ho šílené myšlenky a ještě k tomu má tendenci je realizovat. Celkově je to docela hodnej kluk, každopádně skvělej kamarád, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout.

Michal Rychtařík

Rychťák Magor Race

Michal, neboli Rychťák je nejflegmatičtější člověk v realizačním týmu Magor Race. Vzhledem k jeho standartnímu bezvýrazu v obličeji u kterého vás napadne, že nemá mimické svaly, nesmíte dát na první dojem (chodí tak i k vánočnímu stromečku). Michal je srdcař a na Magor Race ho zahlédnete většinou v poklusu při řešení „nenadálých“ úkolů. Je pravou rukou Rejži.

Facebook
YouTube